Loading

Max 14 persons

Min 8 persons

Min 2 nights

5 bedrooms

2 bathrooms

3 toilets

WiFi

No meals served

Allowed

Description of accommodation

Price list

Payment on arrival
Tourist tax 1 € person / day
Refundable deposit 200 € stay

Calendar of possibly available dates


Last update: 60 days ago
Zobrazit viac

Facilities of the property and area

Capacity
The maximum capacity:
14 persons
Minimum capacity:
8 persons
Number of Bedrooms:
5 bedrooms
Types of bedrooms:
2x2, 2x2+1, 1x4
Minimum length of stay:
2 nights
Number of bathrooms:
2 bathrooms
Number of WC:
3 toilets
Independent groups of guests:
in the object is possible to accommodate only one single group
Amenities
Rooms:
Balcony in some rooms, WIFI, Rooms with double bed (some only), Extra bed available (in some rooms)
Kitchens:
1x kitchen (Electric oven, Gas stove, Microwave, Kettle, Fridge, Freezer, TV)
Dayrooms:
1x dayroom (Fireplace, TV, Satellite, Radio)
Bathrooms / toilets:
2x bathroom, 3x toilet
Internet connection:
Yes, WiFi
Near the accommodation:
Grill, Goulash-kettle, Outdoor fireplace, Outdoor seating
Sports facilities:
Bikes
Food:
No meals served
Additional services:
Ski room, Bike storage
Useful information
Property type:
Chalet, ID 2466
Property in working order:
Yearly
Check-in:
from 15:00 until 19:00
Check-out:
until 10:00
Parking options:
10 parking places - Near the property (Snow chains required)
Does the owner live in property?
NO, owner is not available in the property during your stay
Pet friendly:
ALLOWED, only small pets, for a fee
Is this accommodation fenced?
NO, accommodation is not fenced
It this accommodation disabled accessible?
NO, the object has no disabled access
Heating:
Electrical, Under floor heating, By fireplace
Is smoking allowed there?
NO, smoking is not allowed
GSM:
T-Mobile, Orange, O2
Additional information
Location of accommodation:
in the hamlet
Specify the location of property:
in the forest, in the mountains
Sports and other activities in the area within 15 km:
Cross-country trails (cross-country skiing), Billiard, Cycling / Biking, Mushrooming, Skating on ice, Skiing, Massage, Mini golf, Sauna, Snowboarding, Table tennis, Hiking, Wellness
Accommondation suitable for:
for demanding customers, for families, for groups
Accommondation suitable for:
for a winter break, for a spring break, teambuilding, active holidays, for a skiing holiday, summer holiday
Contacts to the owner
Contact person:
Michal Ďubek
The owners / property manager can speak:
Slovak, Czech, Polish, English, Russian

Ratings

Overall rating
8.9
Number of ratings: 6
The ratings are given by former visitors of the object:
Chata MROŽ

Cleanlines
8.8
Facilities
8.7
Services
8.5
Staff
8.5
Location
9.0
Activities and attractions nearby
10
Value for money
8.7
Show also ratings in other languages
Igor Hágovský (Group) Date of visit: 12/10/2018 - 14/10/2018 Rated on: 18/10/2018
10.0
Krásna chata, perfektné prostredie, výborná vybavenosť v chate. Určite sa sem ešte vrátim buď s rodinou, alebo ako naposledy s priateľmi. A to nám ešte aj počasie vyšlo na jednotku.
nič
Miroslav (Group) Date of visit: 14/06/2018 - 17/06/2018 Rated on: 17/06/2018
10.0
Jedinečné prostredie, Chata čistá, dobre vybavená. To miesto je neopísateľné...treba zažiť. My s partiou sa sem určite budeme pravidelne vracať.
žiadne
Filip (Group) Rated on: 06/06/2018
10.0
Fantastický relax v nádhernom prostredí, pekná, čistá chata.
Silvia (Family with little children) Rated on: 06/06/2018
10.0
Krásna chata v ešte krajšom prostredí na samote - naozajstná romantika. Chata čistučká, kuchyňa dobre vybavená. Oceňujem prístup majiteľa, ktorý bol vo všetkom nápomocný. My sa sem určite radi vrátime, chatu naozaj odporúčam, tie fotky ktoré sú tu sú fajn, ale nie sú ani zďaleka tak dobré, ako je skutočnosť :-)
Dáša Markova (Family with little children) Date of visit: 03/03/2018 - 10/03/2018 Rated on: 10/03/2018
3.3
pekné prostredie umiestnenia chaty, v okolí nie je žiadna susedná chata, ak necháte niečo vonku pred chatou aj si to tam nájdete:-) Výhoda chaty, že spoločenská miestnosť na prízemí je celá presklenná takže ak sa deti v zime sánkujú, máte ich pod dozorom aj "z obývačky".
Neuveriteľný prístup pani, ktorej sme platili za pobyt, ešte sme chatu ani nevideli a pani nás "privítala" s nepochopiteľných dôvodov aroganciou a krikom, aby sme sa čo len opovážili niečo rozbiť a nezabudla zdôrazňovať, že chata je pod kamerou a ak cez ňu zistí, že nás je tam viac ako sme nahlásený vyvodí z toho následky, čo po príchode na chatu vyznelo od nej dosť smiešne, lebo aj 14-ti (z toho 5detí) sme mali problém sa zmestiť do miniizieb. Keby radšej teta sústredila energiu do upratania chaty by urobila lepšie, nakoľko pavučiny boli snáď v každom kúte a za posteľou sme našli odpadky ešte po predošlých návštevníkoch...takže prvý šok z "privítania" bol len začiatok... -Chata je na fotkách dosť nadhodnotená, nie sú také veľké izby a nie sú tam 2kúpelne ako sa píše. Sú tam len 2x samostatne WC a jedna malá kúpeľňa s WC v ktorej sú vedľa seba 2 sprchovacie kúty a dvojumyvadlom, dokonca okno bez žalúzii z kúpelne síce zabezpečí pekný výhľad pri umývaní zubov, ale ak je niekto pred chatou tak ste ako vo výklade:-) -na písanú kapacitu ľudí chaty nie je vôbec vybavená kuchyňa, chýba príbor, hrnce a ak tam aj niečo je, tak najlepšie časy to už má za sebou, na týždeň dostanete jednu kuchynskú utierku a jeden uterák na ruky v kúpelni (pre 14ľudí!!!), -v chate smrdia neskutočne odtoky z kúpeľne, chýbajú závesy v izbách alebo žalúzie takže, budíček máte buď mesiac v splne alebo ranné svitanie:-), na poschodí má drevená podlaha už veľa za sebou, takže v noci ísť na WC=pobudiť celú chatu:-), rovnako aj postele sú rozvrzgané, takže počujete v každej vedľajšej izbe kto sa kedy prehodí:-) - majiteľ dá najavo, že ste ako v reality show, nakoľko si vás bude pozerať na kamere, čo robíte okolo chaty a nie je mu vôbec zaťažko zavolať aby Vás na to upozornil:-)) Dlho sme prehodnocovali, či si vôbec pred chatou s deťmi postavíme snehuliaka, aby to pánovi majiteľovi nevadilo:-) -prístupová cesta v zime dosť nebezpečná, aj s reťazami na aute, neposypaná a neudržiavaná, v prípade námrazy nemáte šancu ani s traktorom, vzdušnou čiarou je síce chata "blízko pri svahu", ale peši sa tam dostanete asi tak 1km dole kopcom od chaty, čo je podľa mňa nezvládnuteľné v lyžiarkach a s malými deťmi, takže auto je tam nevyhnutné...ale toto je len náš názor, my sme to prežili s humorom, takže treba si na túto chatu zobrať dobrú partiu, aby ste sa odreagovali...my sme tu boli prvý a posledný raz, skúsili sme, ale už NIKDY VIAC!
Answer of the owner of the object
Nestíhame sa čudovať nad recenziou p. Markovej a nad jej neprimeranou kritikou...ake, ako sa hovorí...uhoľ pohľadu. Našťastie, našu klientelu tvoria prevažnou mierou stáli zákazníci, čo svedčí o tom, že sú u nás spokojní. Teraz zopár poznámok k vyjadreniam: Pani zabudla povedať , že poškodili dvere na toalete, že ich bolo viac ako sa nahlásili, že olámali stromček, ktorý pestujem 18 rokov a dali ho snehuliakovi namiesto rúk, že okolo chaty mam pestované trávniky, ale pani sa neunúvali spýtať, kde môžu variť guláš, pretože na tento účel je nachystané ohnisko,a nie že si rozložia oheň tam, kde sa im zrovna zapáči. Na toto som ich upozornil, keď som to zbadal na kamere, ktoré sú nainštalované podľa zákona a slúžia nielen na moju ochranu ale predovšetkým kvôli bezpečnosti a ochrane majetku osôb, ktoré prídu na chatu, aby sa monitoroval pohyb na parkovisku. Pánov som upozornil , aby tam nekládli oheň,ale neakceptovali moje upozornenie a varili ďalej. Čo sa týka cesty, bola riadne odhrnutá. Na stránke mám napísane, že v zime sú nevyhnutné reťaze. AJ napriek tomu na všetkých autách vyšli bez reťazi na parkovisko pred chatu . Cesta sa nachádza v NAPANTe je tu najvyšší stupeň ochrany, takže sa nemusím rozpisovať o tom, že akýkoľvek posyp je nemožný!!! Mohol by som sa ďalej rozpisovať o tom, čo tu bolo popísané. Fotky neklamú, sú robené reálne a nie rybím okom :-), smrad z odtokov v kúpeľni je vtedy, keď hostia púšťajú málo vody(alebo vôbec)...vtedy môže byť cítiť zápach, lebo je tam podlahové kúrenie, ktoré vysuší syfón. Ale pokiaľ sa aspoň raz denne pustia sprchy, o žiadnom zápachu nemôže byť ani reč. Čo sa týka čistoty, nepopieram, že sa možno našla nejaká pavučina, ale ... pavučinu urobí pavúk za par hodín :-)...to možno dotyčná pani nevie :-). Za čistotu ručím, ak pani nebola spokojná, prečo mi to nepovedala pri nástupe ,ale až po odchode? V akom stave nechali chatu keď odišli, tiež nebudem komentovať. Ostatní ľudia chvália vybavenie kuchyne nič tam nechýba, ale zase, neviem, aká má pani predstavy o vybavení horskej chaty :-). Na záver len toľko...dúfam, že pani Marková dodrží svoje slová NIKDY VIAC :-)
Gabriela MIKLOŠOVÁ (Group) Date of visit: 22/12/2017 - 26/12/2017 Rated on: 02/01/2018
10.0
Úžasné ticho, fantastické prostredie ako v rozprávke...
Cesta hore ku chate je nebezpečná (podľa mňa) keď je zamrznutá, inak OK

Map

Chata MROŽ belongs to regions: Demänovská dolina, Jasná, Liptov, Low Tatras, Chopok Sever, Chopok Juh, Chopok, Severné Slovensko
preloader
Click to load the map
Demänovská Dolina 281
Demänovská Dolina
031 01

Longitude: 19.5987
Latitude: 48.9825

The nearest points of interest nearby

Nearest accommodation in this location